6 iemesli, kādēļ nolīgt interjera dizaineru

6 iemesli, kādēļ nolīgt interjera dizaineru

Ja vēl neesat apsvēris interjera dizainera pakalpojumu izmantošanu, Jums tas būtu jādara. Interjera dizaina izveidošana ir prasme un māksla, kas uzlabo telpu un dzīves kvalitāti, kas tiek pavadīta šajā telpā. Izvēloties nolīgt profesionālu interjera dizaineru, Jūs uzlabosiet ne tikai savu pi­eredzi, dzīvojot mājoklī, bet arī veidosiet to. Dizainers palīdzēs izteikt Jūsu vizuālo stāstu, padarot dzīvesvietu vēl personiskāku. Dzīvojamās telpas dekoratori sniegs būtisku palīdzību gadījumos, kad Jums nav ne mazākās nojausmas par savām vēlmēm, kā arī tad, ja zināt, kādā virzienā vēlaties doties, bet vajadzīga palīdzība ideju realizēšanā vai gluži vienkārši Jums tam nav laika. Pretēji populāram uzskatam, ka interjera dizainerus nolīgst tikai turīgi cilvēki, kuri nezina, kā iztērēt naudu, šāda pakalpojuma izmantošana ietaupīs ne tikai laiku un enerģiju, bet arī līdzekļus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu 6 iemeslus, kādēļ jānolīgst interjera dizainers.­­

  1. Ietaupi naudu

Iespējams, nespējat noticēt, ka, nolīgstot kādu no JÄMERÄ interjera dizaineriem, ietaupīsiet naudu, taču jāņem vērā, ka dizainers ne tikai palīdzēs izvairīties no dārgām kļūdām, bet arī zinās, kur iegādāties dizaina objektus par izdevīgu cenu, kā arī palielinās Jūsu mājokļa vērtību. Viens no interjera dizainera pienākumiem ir klienta noteiktā budžeta plānošana, līdz ar to arī iekļaušanās tajā. Kā jau minēts, speciālists pārzina labākās vietas, kur iegādāties Jūsu mājoklim un vēlmēm atbilstošākos priekšmetus par piemērotākajām cenām, kas ietaupīs Jūsu laiku un pūles, jo nebūs jāveic izpēte par izdevīgākajiem produktiem un zīmoliem.

  1. Profesionāls novērtējums

Tāpat kā citi JÄMERÄ speciālisti, arī dizainers spēs sniegt profesionālu situācijas novērtējumu, kas nodrošinās stabilu rīcības plānu. Šī plāna atslēga ir noteikt, kādas lietas jāmaina, bet kurām var piešķirt jaunu jēgu interjera dizainā. Tas ne tikai ietaupīs budžetam atvēlētos līdzekļus, bet arī palīdzēs efektīvāk izmantot laiku. Vēl viena dizainera priekšrocība ir papildu acis, kuras ir trenētas, lai saskatītu tādas nianses, par kurām mājokļa īpašnieks neaizdomājas un nemaz neredz.

  1. Kopainas pārskatāmība

Ja nolemsiet izmantot interjera dizainera pakalpojumus JÄMERÄ mājas celtniecības procesā, iegūsiet komandā papildu cilvēku, kurš spēs saskatīt kopainu un pārliecināsies, ka mājoklis tiek veidots vienotā stilā. Nolīgstot dizaineru jau pašā mājas būvniecības sākumposmā, viņš spēs novērst dizaina nepilnības mājas plānā agrīnā stadijā, kā arī pārskatīs iekārtojumu un paredzēs tādas nianses kā apgaismojumu, kontaktligzdas un mēbeļu izvietojumu. Šāda veikla un apdomāta rīcība no dizainera puses būtiski ietekmē laika un naudas tēriņus. 

  1. Plaša resursu spektra pieejamība

Veidojot interjera dizainu Jūsu topošajam mājoklim, speciālistiem ir pieejamas tādas lietas, kuras nav sasniedzamas plašākai sabiedrības daļai. Sakari, resursi un dažādi neredzēti produkti ir tas, ko interjera dizainers spēs ieguldīt Jūsu projektā, padarot to par unikālu, saskanīgu un patīkamu dzīvesvietu, kas atbilst Jūsu raksturam un dzīvesstilam. Nolīgtais dizainers spēs Jūsu mājoklim piešķirt patīkama pārsteiguma efektu, jo ir trenēts domāt citādi – radoši un telpiski, paturot prātā koptēlu un klienta vēlmes. Domāšana ārpus rāmjiem ir interjera dizaineru ikdiena.

  1. Mājokļa pārdošana

Esot savas JÄMERÄ sapņu mājas būvniecības procesā, reti kurš domā par tās pārdošanu, taču, ņemot vērā, ka dzīves laikā var nākties spert šādu soli, uzticot dekorēšanas darbus interjera dizaineram, mājoklim tiks piešķirts gaumīgs un estētisks izskats, kas var palielināt mājas cenu, kā arī potenciālo pircēju skaitu. Pārdomāts dizains var paātrināt arī laiku, kurā māja tiek pārdota, līdz ar to iegūsiet divkārtīgi.

  1. Pieredzējis skatiens

Interjera dizainers ir savas jomas profesionālis, kuram ir pieredze un trenēts skatiens, līdz ar to nevilcinoties viņš spēj noteikt, vai kaut kas nav kārtībā ar iekārtoto telpu. Tūlītēja padoma saņemšana no profesionāļa ir priekšrocība, kura ir nepieciešama, pieņemot lēmumus, kas saistīti ar labiekārtošanu un estētiska dizaina veidošanu. Bieži vien mājokļa īpašnieki cenšas visu paveikt saviem spēkiem, taču nonāk strupceļā, jo pieļauj dažādas kļūdas, piemēram, izvieto pārāk daudz mēbeles vienā vietā vai izvēlas ar sienu krāsām nesaskanīgus interjera objektus.

Realizējot savu sapņu māju kopā ar JÄMERÄ interjera dizaineriem, Jūsu vēlmes tiks īstenotas ne tikai funkcionālās un drošās idejās, bet arī ergonomiskos risinājumos, paturot prātā estētisku un mūsdienīgu telpu iekārtojumu. Mēs īstenosim Jūsu sapņu māju!